Про реалізацію проєкту щодо створення Сімейних молочних ферм

У рамках спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні "Посилене партнерство для сталого розвитку", на Вінниччині розпочинає роботу проєкт щодо створення Сімейних молочних ферм. Метою проєкту є підвищення якості молока, яке буде закуповуватись у населення. Для відкриття ферми проєктом передбачається фінансова підтримка: будівельні роботи, обладнання,надання коштів на купівлю ВРХ,продаж кормів або технологічний супровід при заготівлі власних кормів, консультативні, ветеринарні, зоотехнічні та інші послуги, збір, охолодження та продаж молока.

Учасниками проєкту можуть бути родини, фермерські господарства та фізичні особи-підприємці, які виявили бажання створити сімейну молочну ферму.

У зв'язку з цим, Томашпільською районною філією Вінницького ОЦЗ планується проведення інформаційного семінару на тему "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес" за участю представника проєкту.

Зацікавленим у даному проєкті та бажаючим взяти участь в інформаційному семінарі звертатися до Томашпільської районної філії Вінницького ОЦЗ за адресою: вул. Ігоря Гаврилюка, 23, смт Томашпіль, або за номером телефону (04348)2-11-44, 2-10-36.

Всі новини