Спортивні новини району

3 лютого на Всеукраїнських змаганнях із рукопашного бою в складі збірної команди області взяли участь 5 спортсменів Томашпільської РДЮСШ, - золоту медаль чемпіона виборов Данило Закорченний, впевнено переміг всіх суперників у своїй ваговій категорії. Срібну нагороду одержав Владислав Юзвак, бронзові нагороди отримали Явтуховський Артем та Камінський Роберт. Команда Вінницької області виборола перше місце в комплексному заліку. В змаганнях брали участь команди Хмельницької, Житомирської, Чернівецької, Волинської області. Готував спортсменів майстер спорту України міжнародного класу з рукопашного бою Сергій Водянюк.

***

3 лютого на чемпіонаті області з пауерліфтингу в м.Вінниця дівоча команда Томашпільської  ДЮСШ виборола І місце в комплексному заліку.  В особистому заліку  в своїх вагових категоріях золоті медалі вибороли Червак Наталя, Ляхович Оксана, Полуянова Аліна, срібні нагороди отримали Багірова Анастасія, Сторожук Яна, Патраманський Ілля, Ярош Андрій.

***

3 лютого в смт.Стрижавка пройшов другий тур чемпіонату області вищої ліги із волеболу. Наша команда одержала перемогу над командою Вінницького району та поступилась команді Жмеринського району. Тренери команди Василь Поштар та Сергій Балдинюк. Фінансову допомогу для участі команди в даних змаганнях надав директор  ТОВ «Зернопродукт Липівка» с. Липівка Володимир Романюк.

***

 4 лютого в м. Вінниця команда району (юнаки 2005-2006 р.н.) взяла участь у фінальних змаганнях чемпіонату області з футзалу в складі 8-ми найсильніших команд  та увійшла в 7 найсильніших команд області. Готували команду  Анатолій Чоловський та Віктор Підлісний.

***

4 лютого на спортбазі Томашпільської ДЮСШ пройшов І тур чемпіонату області із футзалу. Наша команда одержала впевнену перемогу над командою «Вінниця ТехноПлюс» з рахунком 4:2, та «Вінниця Балкани»  з рахунком 4:1 та вийшла в наступний тур змагань. 

Всі новини