З 2 квітня 2018 року стартує ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця»

 
По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходитиме ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, для придбання медичного обладнання для дитячих лікарень відповідної області.
Акція відбуватиметься тринадцятий рік поспіль і за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31923 461,42 грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 181 399, 87 грн., завдяки яким закуплено і передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики і лікування зору.
Минулого року Вінницька область увійшла у трійку лідерів за результатом збору коштів у період проведення акції «Я хочу бачити життя» - 297 452,11 грн. На зібрані в області кошти було придбано та передано у Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню сучасне медичне обладнання, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні, а саме:
- Апарат «Амбліокор 01» - 1 шт.;
- Апарат «Руческ» для тренування акомодації - 2 шт.
 
Всі новини