На Томашпільщині тривають роботи з благоустрою
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG-16e7febd0002d7ce3cd5b69b544cb016-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG-65979d89d7382276ade0b9070c45c17f-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG-ea5940203fc1a8ec89b53602659e6527-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG-68fafc771e159e7fd88cb07a007fe7fc-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/149095001625.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/P3040006.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/12472329_1686904618236588_471221829714494301_n.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...