Проведено обласний семінар–практикум

До Міжнародного дня людей з інвалідністю проведено
обласний семінар–практикум.
 
До Міжнародного дня людей з інвалідністю 1 грудня Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації на базі Центру комплексної реабілітації «Поділля» проведено перший обласний семінар-практикум «Суспільство рівних можливостей. Соціальна, психологічна, професійна реабілітація людей з інвалідністю». На який було запрошено працівника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району та інших працівників закладів соціальної сфери, а також громадських організацій, які працюють з людьми з інвалідністю  усіх районів Вінницької області.
Новим підходам роботи з людьми з різними формами інвалідності навчали провідні тренери  з м. Київ. А своїм досвідом поділилися гості з Івано-Франківської та Черкаської областей.
Працювали у двох робочих групах – робота з дітьми та молоддю з ментальними порушеннями і соціальна  робота з людьми з інвалідністю в якій приймала участь наша завідуюча відділення стаціонарного догляду.
А також учасники семінару відвідали Державну реабілітаційну установу "Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля», який безкоштовно надає професійну реабілітацію особам з інвалідністю та здійснює підготовку за 22 професіями.
Захід проведено з метою обміну досвідом у сфері соціального обслуговування людей з інвалідністю та наближення якості надання соціальних послуг у Вінницькій області до європейських стандартів. Як зазначила директорка Департаменту Наталя Заболотна: «Необхідно відходити від усталених стереотипів щодо соціального обслуговування, зайнятості, реабілітації людей з інвалідністю, в кожному, перш за все, бачити людину і створювати умови для особистої, професійної та творчої самореалізації».
 
Директор територіального центру                   С.Г. Куржос
 
 
Всі новини