Томашпільський районний військовий комісаріат інформує - СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

 
     Томашпільський районний військовий комісаріат здійснює відбір військово зобов’язаних та громадян призовного віку (придатних до військової служби Збройних Силах України) до навчальних центрів ЗСУ  для укладання контрактів про проходження військової служби на посади курсантів та здійснення навчання за відповідними програмами навчально-бойової підготовки за військово- обліковими спеціальностями (стрілецькі спеціальності, спеціальності бойових машин і бронетранспортерів, розвідувальні спеціальності, спеціальності артилерії, водіїв та ін. ). Термін дії контракту короткостроковий ( на особливий період) або терміном на 3 роки. Військова служба за контрактом у військах, входить у трудовий, страховий та військовий стаж, а також до стажу державної служби. Заробітна плата становить від 7000 тис. грн. в  залежності від військового звання та військової спеціальності. Особи, які проходять військову службу за контрактом поністю забезпечуються речовим утриманням та харчуванням, 24 денного відпусткою ( один раз в рік).
    Крім того, при підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога особам рядового складу (вісім мінімальних заробітних плат), особам сержантського і старшинського складу (дев’ять мінімальних заробітних плат), особам офіцерськоо складу (десять мінімальних заробітних плат ). Один раз на рік надається матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання, у разі вибуття в щорічну чергову відпустку виплачується грошова допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення.
    Для військовослужбовців встановлюється п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, а тим хто виконував службові обов’язки у вихідні, св’яткові та новорічні дні, відповідний час для відпочинку надається командирам, як правило протягом наступного тижня. 
      Охочим проходити військову службу за контрактом ЗСУ необхідно звертатися до Томашпільського РВК за адресою: смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 23. Контактний телефон 2-14-54.
 
Військовий комісар
Томашпільського районного військового комісаріату,
підполковник  Ю.А.Тарасов
 
Всі новини