Виставка робіт дітей, які влаштовані до сімейних форм виховання

На жаль не кожна дитина щаслива з дитинства. Є і ті, які зазнали гіркоту втрати, відчуття непотрібності, залишились на призволяще.
На сьогоднішній день у Томашпільському районі  є 74 дитини, які залишились без батьківського піклування. Однак, світ не без добрих людей,  чужих дітей не буває. Громадяни нашого району виявили бажання взяти до своїх сімей тих, хто цього потребував, створивши прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, взяли дітей під опіку. Більше як 81 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування знайшли свої родини.
Ті, хто знайшов сім’ю – успішні і щасливі, тому що поряд дорослі, які завжди підтримують і допомагають. 
Діти в цих сім’ях займаються улюбленою справою – хто малює, хто вишиває, хто виготовляє сувеніри. В цьому заслуга прийомних батьків, батьків вихователів, опікунів та піклувальників, які допомагають дітям розвивати свої творчі здібності.  
З нагоди святкування міжнародного дня захисту дітей службою у справах дітей райдержадміністрації  в фойє другого поверху  РДА підготовлена виставка робіт дітей Тоашпільського району, які влаштовані до сімейних форм виховання. Мета цієї виставки – показати суспільству, що діти, які знайшли свою нову сім’ю, талановиті і працьовиті, творчі особистості, а розвитку їхніх здібностей сприяють  люди з великим серцем – прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини