Проведено обстеження умов проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 
12 червня 2018 року працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проведено обстеження умов проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються  в сім’ях опікунів та піклувальників с. Рожнятівка та с. Пилипи-Борівські. Так, в сім’ї  піклувальника Бринь М.В. (с. Рожнятівка) виховується неповнолітній Михайло, який є випускником місцевої загальноосвітньої школи. Працівниками служби у справах дітей проведено бесіду з піклувальником дитини щодо подальшого навчання та вибору професії її підопічного онука.  В сім’ї опікуна Кащук Н.О.(с. Рожнятівка) виховується малолітній онук Денис, який є учнем школи, з дитиною проведено бесіду щодо можливості оздоровлення в літній період. В с. Пилипи-Борівські проведено обстеження умов проживання та виховання підопічної дитини в сім’ї піклувальника Ротарь О.П. В житловому будинку, в якому проживає сім’я  проводиться ремонтні роботи та облаштування  прибудинкової території. 
В ході проведення обстеження,  працівники служби у справах дітей та РЦ СССДМ провели профілактичні  бесіди з опікунами щодо профілактики негативних проявів, які виникають у підлітковому віці cеред дітей, наголошено на посиленому контролі  щодо   збереження життя та здоров’я підопічних під час літніх канікул.
Крім цього, проведено обстеження окремих багатодітних сімей в с. Рожнятівка та с. Пилипи-Борівські, в яких виховуються  малолітні діти. Батькам дітей наголошено на створення належних житлових умов для дітей, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. 
 
Начальник служби  Оксана Ярош
 
 
 
 
Всі новини