II-й Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst» запрошує до участі

 
«Творчість заради майбутнього!» під  таким девізом 2 грудня 2017 року відбудеться III-й Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst». Фестиваль проходитиме у колонній залі Київської міської державної адміністрації .
Захід  проводиться за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації  і має на меті показати усю культурну різноманітність України, самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. Особливістю Конкурс-фестиваль є те, шо звичаї своєї місцевості демонструватимуть саме  молоді українці, а конкурсні дисципліни не обмежуються однією категорією. Окремою номінацією Конкурсу стала - «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури певного регіону України).
Долучайтеся до проведення Конкурсу, представляючи усю різноманітність  творчих колективів та виконавців Вінницького регіону. Залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично налаштованими громадянами, готовими до нових починань.
Організаційний комітет Фестивалю запрошує до участі талановитих співаків та виконавців,танцювальні та театральні студії . Організатори постійно дбають про рівень проведення заходу. Ретельний підхід до складу журі, тісна співпраця з держаними органами та меценатськими проектами мають на меті забезпечити конкурсантам можливість реалізувати свої таланти в майбутньому.
Всі подробиці  можна знайти тут:
 
Всі новини