Оголошується набір учасників на ФОРУМ «Школа Молодої Демократії»

  Запрошуємо громадських активістів, представників НУО та органів місцевого самоврядування з Тернопільської, Київської, Одеської, Дніпропетровської та Вінницької областей, для яких пріоритетом є розвиток власного регіону/області, співпраця влади з громадою та активна участь у процесі децентралізації - прийняти участь у Форумі «Школа Молодої Демократії». 
  Під час Форуму будуть презентовані локальні ініціативи, які були реалізовані учасниками проекту «Школа Молодої Демократії» протягом липня-жовтня 2016 року.  
  На Вас чекатимуть: обмін досвідом, нетворкінг та дискусійні панелі з представниками влади та громадськості на найактуальніші теми Вашого регіону, такі як, наприклад, «Механізми співпраці влади та громади», «Впровадження бюджету участі», «Роль громадських ініціатив» тощо. 
  Дати проведення Форуму: 
25.10 – Тернопіль (для учасників з Тернопільської області) 
26.10 – Київ (для учасників з Київської області) 
28.10 – Одеса (для учасників з Одеської області) 
29.10 – Дніпро (для учасників з Дніпропетровської області) 
31.10 – Вінниця  (для учасників з Вінницької області) 
 Форум є заключною частиною польсько-українського проекту «Школа Молодої Демократії».  Проект реалізується Фондом християнської культури «Знак» (Польща), ГО Молодіжна Альтернатива (Україна) та СГО Фундація Локальних Ініціатив Донеччини (Україна) у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку МЗС Республіки Польща та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD). 
Організатори повертають учасникам витрати на проїзд в межах області, в якій проходитиме захід, та забезпечують харчування. Програма та адреса проведення будуть повідомлені відібраним учасникам електронною поштою. 
Для реєстрації на захід скористайтеся посиланням: https://goo.gl/forms/viAjVwjlzSGf15O23.  
Дедлайн реєстрації: 21.10.2016. 
В разі виникнення питань звертайтеся за адресою youth.alternative.ua@gmail.com. 
Всі новини