19 листопада – День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства району, ветерани галузі!
 
Щиро вітаємо всіх вас з святом, яке користується особливою повагою в суспільстві – Днем працівників сільського господарства
Це свято всенародне, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі - механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва - залежить здоров'я, добробут та достаток людей. В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Завдяки вашій хазяйновитості, зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваш  багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.
Дорогі хлібороби ! Бажаємо вам, щоб земля наша рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб, а у життя втілюються всі ваші плани. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку.
Зі святом!
 
Олександр ЗАКОРЧЕННИЙ,
голова районної
державної адміністрації
 

 

Всі новини