ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ ДІЛЯНКАМИ УЧАСНИКІВ АТО

  На сьогодні до відділу Держгеокадастру у Томашпільському районі  звернулося 234 учасники антитерористичної операції з заявами про надання вихідних матеріалів для подачі заяв про отримання земельних ділянок. 
  Надано вихідні матеріали для оформлення відповідних документів – 234 громадянам на 268 земельних ділянок на площу 387.5849 га.
  Отримано накази про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою 227 громадянами на площу 331 га.
  З них 116 громадянам видано накази про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну площу 156 га. 
  78 громадян зареєстрували право власності на земельні ділянки на площу 111.62 га.
  Крім того, звернулося до місцевих органів самоврядування 20 громадян учасників антитерористичної операції.  Прийнято 23 рішення про надання земельних ділянок зазначеним громадянам на площу 12.4 га.
  З них, прийнято рішень про надання земельних ділянок  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд 12 громадянам на площу 2.1 га, для ведення садівництва 3 громадянам на площу 0.36 га та для особистого селянського господарства 8 громадянам на площу 9.94 га.
  На сьогоднішній день на виконання розпорядження КМУ від 19.08.2015 №898-р «Питання забезпечення учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками» по району зарезервовано 124.2 га земель державної та комунально власності для надання учасникам Антитерористичної операції. 
  Детальніше про зарезервовані масиви для даної категорії громадян, можна дізнатись на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.
 Працівниками відділу та сільськими/селищними радами постійно проводиться робота по виявленню вільних земельних ділянок для повного забезпечення вищезазначеної категорії громадян земельними ділянками в повному обсязі.
  Тому, просимо Голів сільських та селищних рад інформувати громадян та юридичні особи, що використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів, щодо необхідності оформлення документів, що посвідчують право власності чи право користування земельними ділянками. В іншому разі ці земельні ділянки будуть надані учасникам антитерористичної операції. 
  Покроковий порядок передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність учасникам АТО додається.
 
Всі новини