Організовано інформаційний семінар в Томашпільському районному центрі зайнятості

 
З метою підвищення  зайнятості  осіб з інвалідністю та учасників АТО 24.10.2017 року було організовано інформаційний семінар в Томашпільському районному  центрі зайнятості.
В заході  прийняли участь:  представники  управління  праці та соціального захисту населення, об’єднаного управління Пенсійного  фонду, військового комісаріату,  громадської організації всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів  в Томашпільському районі.
Провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Томашпільської РДА Рибак Михайло Дмитрович обговорив питання соціальної та психологічної адаптації  учасників АТО, про забезпечення даних категорій  громадян безкоштовними путівками на  санітарно – курортне лікування, проходження медичного огляду та лікування.
Перший заступник начальника Ямпільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Томашпільському  районі  Чорногуз Валентина Анатоліївна повідомила   про зміни  до пенсійного  законодавства України.
Заступник військового комісара, начальник відділу комплектування, старший  лейтенант  Томашпільського  військового комісаріату  Рузяк В’ячеслав Дмитрович розповів про відбір, умови проходження служби в Збройних Силах України за контрактом.
Про діяльність громадської організації всеукраїнського  об’єднання учасників  бойових дій та волонтерів АТО у Томашпілському  районі розповів голова організації  Жмуд Сергій Володимирович.
Присутні заходу брали  активну   участь  у спілкуванні. 
 
Провідний фахівець з профорієнтації
відділу надання соціальних послуг  М.В.Сандрак
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини