25 листопада - День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

25 листопада, в День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, увесь український народ низько схиляє голову в знак жалоби за мільйонними жертвами тих років. Страшним лихоліттям відгукнувся Голодомор для кожної української родини, залишивши по собі глибоку духовну рану, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління.
Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.
Хай пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Бажаємо, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.
І хай оберігає нас Господь від будь-якого лиха.
Дорогі мешканці Томашпільщини, щиро просимо Вас відвідати в День пам’яті жертв голодоморів пам`ятні знаки жертвам голодоморів,  приєднатись до загальнонаціональної хвилини мовчання о 16:00 год. та акції    „Запали свічку”. Засвітімо свічку – символ нашої скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших рідних, близьких, відомих і невідомих. Хай святий вогник зігріє  душі загиблих, очистить нашу пам'ять в ім’я майбутнього.
 
Олександр ЗАКОРЧЕННИЙ,
голова районної
державної адміністрації

 

Всі новини