Відбулася урочиста сесія районної ради

22 серпня у залі засідань районної державної адміністрації відбулася урочиста 7 сесія районної ради з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України. На сесію була запрошена польська делегація з Ельблонгського повіту Збігнєв Ліхушевські, віце-староста та Анджей Сідор, депутат Ельблонгського повіту, а також керівники установ, підприємств та організацій району.
З вітальним словом виступив голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний та депутат Верховної Ради України Іван Спориш.
 Віце-староста Ельблонгського повіту щиро та емоційно привітав учасників зібрання із нашим найбільшим держаним святом, з Днем Незалежності, коротко представив історію відносин між Ельблонгським повітом та Томашпільським районом, висловивши надію на подальшу співпрацю та поглиблення стосунків між нашими самоврядними громадами. Пан Ліхушевскі вручив подарунок із зображенням Ельблонгського каналу, який є відомим у Європі, як туристичне місце відпочинку та запросив усіх відвідати його край.
На порядку денному сесії розглянули питання:
Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Томашпільщиною» Закорченного Олександра Григоровича;
Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку району на 2016 рік. Затвердженої рішенням 2 сесії районної ради 7 скликання від 07.12.2015 року №9;
Про внесення змін та доповнень до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 7 грудня 2015 року №10 «Про районний бюджет на 52016 рік»;
Про затвердження Статуту комунальної установи «Томашпільська районна лікарня».
 
 
 
 
Автор фото РКП "Редакція газети і радіомовлення "Томашпільський вісник"
 
Всі новини