Про відзначення в районі Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

Сьогодні, 8 травня, в центрі смт. Томашпіль відбулися урочисті події, з нагоди  відзначення  в Томашпільському районі Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.  
Розпочалося святкування  о 10 годині урочистою ходою, яку очолили голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний та голова районної ради Дмитро Коритчук. Крім того, в заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Наталія Бандиш, начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації Олена Сікал та керівники силових структур району: заступник начальника Томашпільського відділення поліції Могилів-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, майор поліції  - Валерій Грабчак, начальник районного сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області – Олександр Козюма, заступник військового комісара – начальник відділення комплектування та призову Томашпільського районного військового комісаріату, капітан – В’ячеслав Рузяк. 
Вшановуючи пам’ять полеглих за звільнення рідного краю від ненависного ворога, учасники зібрання прийшли до Меморіалу слави, де відбулось покладання живих квітів, вінків до меморіальних плит. Учасники заходу вшанували полеглих воїнів, жертв буремних подій Другої світової війни хвилиною мовчання. 
Згідно з розпорядженням голови районної державної адміністрації від 04 травня 2020 року № 76 «Про відзначення в районі Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України», ветеранів Другої світової війни, дітей війни було відзначено грошовими винагородами, які особисто вручили голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний та голова районної ради Дмитро Коритчук, відвідавши їх за місцем проживання.
 
Всі новини