З початку року на пожежах в Україні загинула 801 людина

Щодня вогнеборці ліквідовують сотні пожеж, на яких гинуть та травмуються громадяни. Лише минулої доби за даними Державної служби з надзвичайних ситуацій України,  в Україні виникло 196 пожеж, на якій загинуло 3 особи та ще 3 постраждало. Від початку року показник загибелі сягає вже 801, а травмованих - 586. Здебільшого, основними причинами виникнення загорань і як наслідок загибелі людей є власна недбалість громадян та нехтування правилами пожежної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі та побутових приладів часто призводять до пожеж у помешканнях.
Сектор цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань. 
Зокрема:
-не паліть у ліжку;
-слідкуйте за станом та справністю електромережі;
-у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.
Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.
 
Спеціаліст сектору цивільного захисту, 
оборонної роботи та взаємодії 
з правоохоронними органами                            Г.М. Тіхомірова
 
Всі новини