Відбулось засідання державної надзвичайно-протиепізоотичної комісії

  Сьогодні о 13:00 годині в залі районної державної адміністрації під головуванням  першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Ставнійчук відбулось засідання державної надзвичайно-протиепізоотичної комісії. На засідання були запрошені члени комісії, власники фермерських господарств району, сільські та селищні голови.  
Заслухавши та обговоривши інформацію в.о.начальника управління Держпродспоживслужби в Томашпільському районі  Грабчака П.О. про випадок захворювання свиней на АЧС в господарстві ФОП Подоляк О.В. смт.Кирнасівка, Тульчинського району, Вінницької області та підвищення ефективності проведення заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території  району, державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Томашпільській районній державній адміністрації вирішила:
 
1. Взяти до відома інформацію в.о.начальника управління Держпродспоживслужби в Томашпільському районі Грабчака П.О. про випадок захворювання свиней на АЧС в господарстві ФОП Подоляк О.В. смт.Кирнасівка, Тульчинського району, Вінницької області.
2. Забезпечити контроль за клінічним станом свинопоголів’я у свиногосподарствах незалежно від форми  власності в тому числі шляхом проведення перевірок. 
Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Томашпільській районній державній адміністрації, 
управління Держпродспоживслужби в Томашпільському районі
Термін – постійно
3. Активізувати роботу щодо приведення до оптимальної щільності поголів’я диких кабанів в мисливських угіддях усіх форм власності, включаючи заказники, регіональні парки, вольєри, де утримуються свині. 
Користувачі мисливських угідь незалежно від форм власності
Термін – постійно
4. Посилити ветеринарно-санітарний контроль за переміщенням живих свиней та продукції свинарства, за роботою продовольчих ринків,  також за забоєм тварин, у т.ч. подвірним, а роботу ринків, на яких здійснюється торгівля живими тваринами тимчасово призупинити.
Державна надзвичайна протиепізоотична
комісія при Томашпільській  районній державній адміністрації,
 управління Держпродспоживслужби в Томашпільському районі,
сільські та селищні голови
Термін – постійно
5.  Забезпечити контроль за дотриманням всіма суб’єктами господарювання, незалежно від форми власності та підпорядкування, діяльність яких пов’язана з утриманням, забоєм та переробкою свиней та продукції з них, ветеринарно-санітарного законодавства, зокрема щодо «закритого» режиму роботи, в разі неможливості виконання, припиняти їх діяльність відповідно до діючого законодавства.
Державна надзвичайна протиепізоотична
комісія при  Томашпільській районній державній адміністрації 
Термін – негайно
6.  Продовжити роз’яснювальну роботу серед населення та власників тварин про небезпеку АЧС та заходи біозахисту приватних господарств громадян та підприємств, діяльність яких пов’язана з обігом, утриманням, забоєм та переробкою свиней.
Державна надзвичайна протиепізоотична
комісія при Томашпільській районній державній адміністрації, 
управління держпродспоживслужби в Томашпільському районі,
сільські та селищні голови
Термін - постійно
7.  Призупинити торгівлю м’ясом та м’ясними продуктами на стихійних ринках району.
Голови сільських та селищних рад.                                                              
Термін – постійно
 
 
 
 
Всі новини