На допомогу підприємцям-початківцям

Сучасний ринок є досить нестабільним та мінливим, підприємці шукають нові ідеї, можливості та підходи аби використати їх у веденні бізнесу. Новою перспективною формою бізнесу в Україні виступає стартап.
Саме з метою фінансової підтримки стартапів 17 квітня 2018 року затверджено розпорядження голови обласної державної адміністрації № 315 «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців – початківців (стартапи)», відповідно до якого у 2019 році продовжується  конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців в рамках реалізації Плану дій Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року.
Про це йшлося під час робочої зустрічі у форматі «круглого столу» в Томашпільській районній філії 27 березня 2019 року, участь у якій взяли працівники філії, начальник управління економіки Томашпільської районної державної адміністрації, підприємці – початківці, які отримали одноразову допомогу по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності та безробітні, які бажають відкрити власну справу.
Зустріч пройшла у режимі діалогу, де обговорювались умови конкурсу бізнес-планів, вимоги до їх написання, оформлення та розмір фінансової підтримки. Директор філії проінформувала учасників зустрічі про надання допомоги підприємцям із числа колишніх безробітних, зокрема про надання їм безкоштовних індивідуальних і групових консультацій, та супровід осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність після отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Присутні підприємці розповіли про їх досягнення та проблеми, з якими вони стикаються, перспективи розвитку і яка підтримка їх потрібна. 
 
Заступник директора Томашпільської
районної філії Вінницького ОЦЗ,
Л.Г.Зарванська
 
 
 
Всі новини