Дорогі земляки! Шановні гості району!

 
Прийміть   найщиріші   вітання   з   Днем Державного Прапора України та 25-ю річницею Незалежності України!
  Це не просто Дні народження держави. Це свята пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю, боролися за її майбутнє та державність, це дні, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. 
  Ці визначні дати навіки увійшли в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
  Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього - обов’язок кожного з нас. Тож нехай потужне джерело нашого таланту та натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її добробутом, процвітанням та благополуччям.
  На сьогоднішній день, у цих непростих умовах, особливо важливим постає питання зберегти цілісність і незалежність України.
  З нагоди цих визначних свят української держави бажаємо   Вам,   Вашим  родинам   міцного здоров`я,     добробуту,    щастя,    творчої наснаги,     незгасимої     енергії,     нових звершень та здобутків в ім`я процвітання  України. Хай мир і злагода зігрівають наші душі, а серпнева пора стиглої ниви додає настрою і оптимізму, сил і впевненості.
  Зі святом Вас!
 
 
Олександр ЗАКОРЧЕННИЙ,
голова районної 
державної адміністрації  
Всі новини