ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 09.04.2020 РОКУ ПО ТОМАШПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

Шановні жителі Томашпільщини !
Доводимо до вашого відома, що у Томашпільському районі станом на 10.00 годину 09.04.2020 року офіційно підтверджено 1 випадок захворювання на COVID-19 у жителя смт Томашпіль.
Дана особа за кордоном не перебувала, знаходиться на самоізоляції, стан здоров’я задовільний. На даний час визначається коло контактних осіб та здійснюються додаткові заходи щодо дезінфекції приміщення та території.
У квітні місяці поточного року мобільними медичними бригадами проведено 8 виїздів. Взято забір крові у 17 пацієнтів для проведення діагностики за допомогою швидких тестів (експрес-тестів) COVID-19, проведено забір біологічного матеріалу (назофаренгіальний мазок) у 4 пацієнтів, 3 результати негативні. 
На сьогодні на території району на самоізоляції з родинами знаходяться 100 осіб, які повернулись з-закордону, у 75 громадян, які повернулись з-закордону термін самоізоляції закінчився.
Тому звертаємось до населення з проханням не нехтувати правилами особистої гігієни та користуватись засобами захисту в побуті, уникати місць скупчення людей та дотримуватись безпечної дистанції.
 
Бажаємо здоров’я!
 
Керівник штабу з ліквідації наслідків 
НС медико-біологічного характеру                               
Наталія БАНДИШ
 
Всі новини