Четвертий конкурс «Краща громадська ініціатива України '17»

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» продовжує проект з підтримки та поширення найкращого досвіду громадських організацій та ініціативних груп, які працюють в Україні та запрошує до подачі заявок для участі у четвертому конкурсі «Краща громадська ініціатива України '17».
Метою конкурсу є відзначення, популяризація та поширення інформації серед громадськості України про важливі ініціативи, акції, проекти; які були реалізовані громадськими організаціями та ініціативними групами в різних регіонах України.
Учасники конкурсу - громадські організації, благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, ініціативні групи громадян, а також їхні коаліції, мережі та об'єднання.
Цей конкурс покликаний створити майданчик для обміну найкращими ідеями у сферах активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою та муніципалітетом/бізнесом, а також запровадження інноваційних методів діяльності в роботі неурядової організації/місцевої громади/ініціативних груп.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму, яка знаходиться в додатку (Аплікаційна форма- http://ngonetwork.org.ua) та надіслати її до 1 березня 2018 року на адресу: civilukraine@gmail.com з поміткою «Краща громадська ініціатива України - 2017».
Всі отримані в рамках конкурсу описи кращих громадських ініціатив будуть опубліковані на сайті громадської спілки «Громадські ініціативи України» - http://ngonetwork.org.ua. Переможець у кожній з восьми номінацій отримає запрошення взяти участь у всеукраїнському форумі «Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад», диплом переможця та цінні подарунки від однієї з організацій, що входить до громадської спілки «Громадські ініціативи України».
Переможці визначатимуться в таких номінаціях:
- краща ініціатива у сфері екології та охорони навколишнього середовища
- краща ініціатива у сфері волонтерства
- краща ініціатива у сфері в сфері захисту та представлення інтересів (адвокасі)
- краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю
- краща ініціатива у сфері місцевого розвитку
- краща ініціатива у сфері роботи з людьми з інвалідністю
- краща ініціатива у сфері культури
- краща ініціатива у сфері розвитку благодійності
Критерії вибору переможців:
- вплив реалізованої ініціативи на місцеву громаду;
- актуальність проблеми на вирішення якої була спрямована ініціатива;
- інноваційність та оригінальність;
- життєздатність та можливості до самофінансування ініціативи;
- здатність до мультиплікації ініціативи.
Передбачається, що досвід учасників конкурсу буде в подальшому корисним для розробки нових проектів. Партнери та грантери громадської спілки ПУ будуть використовувати описані практики як надихаючі приклади для своєї діяльності. Тому ми очікуємо від конкурсантів лаконічності і зрозумілості в описі ініціативи, а також відкритості та готовності до створення партнерств і спільної реалізації проектів.
Визначення переможців:
Конкурсна комісія з визначення переможців конкурсу складатиметься з представників 16-ти громадських організацій, що входять до складу громадської спілки «Громадські ініціативи України». Рішення конкурсної комісії буде опубліковане на веб-сторінці громадської спілки «Громадські ініціативи України» в березні 2018 року.
З попереднім конкурсом «Краща громадська ініціатива України» та його результатами Ви можете познайомитись на сайті Спілки «Громадські ініціативи України» в рубриці «історії успіху ОГС» 
 
Всі новини