Долучились до доброї справи
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-220982ad792b4158b8de5c61f039f2ba-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-e18cc091d039bca857381bbc9efb8841-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-54f0ef13b06e397d0b3c8380905e7141-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-436e5502a9c411e48655fe1390cb7065-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-40c49169cf600692a10e5b24f3ff8727-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-d4feb58fbb2d8596c35fa319f9cd6aab-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-862e6641052b2c19519f51fa16d7a883-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-ade648007eba54034cb14b7af6fa1cc5-V.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...