"Хай рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви",- О.Закорченний на святі працівників сільського господарства

 
Сьогодні, в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята  -  Дня працівників сільського господарства, за участю голови районної державної адміністрації Олександра Закорченного  та голови районної ради  Дмитра Коритчука.
На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства Томашпільського району.
Керівники району щиросердно привітали присутніх зі святом, висловили вдячність аграріям за їх нелегку повсякденну працю, побажали усім міцного здоров’я, щастя, успіхів,  рясних сходів та щедрих ужинків.
«Серед усіх професійних свят – День працівників сільського господарства є одним з найбільш знаних, адже вшановується праця численної когорти працівників. Аграрії Томашпільського району завжди зустрічають це свято з великою відповідальністю та високими виробничими показниками. Недаремно їх називають годувальниками, адже вони працюють в напруженому щоденному режимі, часто без відпочинку задля піднесення добробуту томашпільчан. Це свято усіх, хто на селі та у місті щодня розумом і руками, серцем і душею долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, які наполегливо працюють задля розвитку агропромислового сектору України.
Шановні працівнкики сільського господарства, дозвольте  щиро  і  сердечно  привітати вас  з  професійним святом ! Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!», - підкреслив Олександр Закорченний.
Приєднався до привітань і  голова районної ради  Дмитро Коритчук.
За досягнення високих показників у роботі, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращі трударі району та ветерани галузі  були нагородженні Почесними  грамотами  та Подяками районної державної адміністрації та районної ради.
Завершились урочистості святковими  концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини