Ігри Нескоренних для військовослужбовців

20 – 27 жовтня 2018 року в місті Сіднеї (Австралія) відбудуться чергові Всесвітні Ігри Нескорених (INVICTUS GAMES) для поранених військовослужбовців. Збірна команда України вдруге візьме участь у таких міжнародних змаганнях.

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх  Нескорених – 2018 можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також представники добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій або в ході миротворчих операцій за участю України.

Метою спортивних тестувань є надання можливості пораненим ветеранам та військовослужбовцям спробувати свої можливості в різних спортивних дисциплінах за програмою Ігор Нескорених за підтримки фахових тренерів та лікарів й прийняти рішення щодо особистої участі у національних Іграх Нескорених.

Спортивні тестування для відбору у національну збірну України відбудуться у шести спеціально адаптованих спортивних дисциплінах: легка атлетика (біг та штовхання ядра), стрільба з луку, плавання, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт-шосе.

Національний етап Ігор Нескорених у м. Києві відбудеться 12-13 травня 2018 року.

Для участі у тестуваннях учасники повинні заповнити особисті заявки на офіційному сайті INVICTUS GAMES SYDNEY 2018 за покликом: https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman.

Збір заявок триватиме до 25 лютого 2018 року.

 

Всі новини