Кипить робота з підготовки фестивалю народної культури «Одвічна Русава»

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Закорченного, за участю заступника голови районної державної адміністрації Наталії Бандиш, керівників структурних підрозділів РДА, районних установ та організацій в ресурсному центрі розвитку територіальних громад провели робочу нараду на якій обговорили хід підготовки до дев’ятого фестивалю народної культури «Одвічна Русава».
 
«Фестиваль народної культури «Одвічна Русава», що проходить по району по гирлу річки Русава, започаткований у 2010 році у селі Стіна. Цьогоріч свято проходитиме 6 червня у селі Пеньківка, далі - за напрямом річки запропоновано для проведення у наступному році село Антонівка. Зараз підготовчі роботи до фестивалю ідуть за графіком. Село змінюється для зустрічі гостей», - зазначив Олександр Закорченний на початку наради.
 
Начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації Олена Сікал повідомила, що основною тематикою свята є «Золоті самородки Томашпілля». Вона також розповіла присутнім про умови участі у фестивалі та закликала проявити активність та долучитися колективами до феєричного дійства.
 
«Коли є креативна ідея, то все решта робиться з великим ентузіазмом, - підкреслила Наталія Бандиш.- Ми з вами є свідками того, як з кожним роком відкриваються нові таланти Томашпілля, розширюється мистецьке наповнення фестивалю та зростає кількість його учасників».
 
Як завжди на фестивалі будуть створенні всі умови для комфортного та безпечного перебування глядачів та учасників. З метою їх забезпечення Томашпільським відділенням поліції, районним сектором ДСНС у Вінницькій області, РМЦ ПМСД, Томашпільським відділенням Держпродспоживслужби, СО «Томашпільські електричні мережі» буде вжито вичерпних заходів реагування, відповідно до компетенції.
 
 
 
 
 
 
Всі новини