Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує на безкоштовні онлайн-курси «Конфлікт інтересів: треба знати!»

 
Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!». Він установив світовий рекорд відсотка успішного завершення, що вищий, ніж показники всіх масових відкритих онлайн-курсів Гарварду та МІТ.
 
Курс розрахований на підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфліктів інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції». Даний онлайн-курс допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.
 
Особливістю курсу є його орієнтування на більшість суб’єктів Закону України «Про запобігання корупції» (Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем’єр-міністр України, міністри, народні депутати, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, військові посадові особи, посадові особи юридичних осіб публічного права та ін.) та потенційних викривачів (осіб, які можуть повідомити про можливі факти порушень Закону).
 
На цей час курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» налічує понад 13 000 слухачів, більше 40% з яких отримали сертифікати про його успішне завершення.
 
Цей курс доступний цілодобово, ним можна користуватись з будь-якого комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет. Викладачі постійно беруть участь в обговореннях, що відбуваються на платформі курсу, та періодично звертаються з інформаційними листами до слухачів.
 
Програма курсу:
 
Введення в курс
Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів
Окремі види обмежень, пов’язаних із конфліктом інтересів
Відповідальність за вчинення дій, прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів
Аспекти правозастосування
Конфлікт інтересів у діяльності народних депутатів України
Конфлікт інтересів у діяльності окремих суб’єктів, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції»
Цей курс став можливим завдяки підтримці Програми розвитку ООН в Україні у рамках проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
Всі новини