Новини проекту з реконструкції міні-цеху

Перший тиждень зими виявився різноманітним та насиченим для команди проекту. Цього тижня було проведено випробування цегли на відповідність марки (М100). Команда проекту завітала на студію Томашпільського районного радіо та поділилась із результатами роботи проекту за 2016 рік, а також члени команди постійно здійснюють моніторинг виконання робіт, оскільки на будівельному майданчику продовжуються  роботи з реконструкції  в рамках проекту «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових та економічних інтересів представників особистих селянських господарств та покращення асортименту молочної продукції соціальної сфери Томашпільського району», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Томашпільською районною радою.
На остатньому засіданні  робочої групи впровадження проекту  було вирішено провести випробування цегли на відповідність марки (М100). Зразки цегли було взято з будівельного майданчика та проведено випробування в  вимірювальній лабораторії приватного підприємства «Будівельно–випробувальна лабораторія «Вінницябуд» та отримано висновок.
«Результати  випробування зразків цегли керамічної рядової повнотілої на міцність при стиску, при згині згідно ДСТУ Б В. 2.7 – 248:2011 підтвердили якість та відповідність цегли марки (М100», - повідомила Наталія Гижко, керівник проекту.
Протягом тижня було здійснено кілька моніторингових візитів  на будівельний майданчик представників робочої групи за участі голови районної ради Дмитра Коритчука,  координатора проекту Наталії Гижко, Віталія Куртенка, головного інженера підрядної організації ПП «Техпробуд», Дмитра Пилипчука, інженера з технічного нагляду, Губелюка Миколи, інженера   ПП  «ВТП Поділля».
Після одного з ранкових візитів на будівельний майданчик представники команди проекту: керівник проекту Наталія Гижко  та юрист Алла Барчишена  завітала в студію Томашпільського районного радіо.
"Ми хотіли поділитись із громадою Томашпільського району про результати проекту за 2016 рік, поінформувати про діяльність безкоштовної юридичної консультації, в рамках проекту, а також про наші плани. У нас вийшла тепла розмова із господаркою студії Євгенією Шульган і я сподіваюсь, що ми і надалі будемо інформувати про наші результати. Після ефіру ми обговорили наступні теми і домовились поговорити про кооперативи,  принципи їх функціонування , напрямки діяльності та успішні приклади в Україні», -  повідомила Наталія Гижко, керівник проекту.
Для отримання додаткової інформації про проект, будь ласка,  контактуйте з:  пані Наталією Гижко, керівником проекту ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських  господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району»., e-mail: [email protected], tel.: +38 (069) 7313569
 Загальна інформація:
Проект ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських  господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району» розпочав свою діяльність 12 вересня 2014 року. Термін реалізації проекту становить 30 місяців, а сума фінансування проекту складає більше як €477 тис. євро в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», з яких 90% коштів виділяє Європейський Союз, 10 % - Томашпільська районна рада у співробітництві з міжнародною ГО "Регіональний центр транскордонного співробітництва "Єврорегіон Дністер". Більш детально: www.tommilk.com та http://goo.gl/C9xg4r
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини