Оздоровлення учасників антитерористичної операції (АТО)

Управління праці та соціального захисту населення Томашпільської РДА доводить до відома, що у 2017 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 №110 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками,та внесення змін до порядків, затвердженими Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 №187 і від 31.03.2015 № 200, путівки  для постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуються на підставі тристоронньої угоди (особа-управління-санаторій). Людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.
Для взяття на облік особа чи її законний представник подає:
- заяву,
- медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о,
- копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни,
- документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Управлінням праці та соціального захисту населення забезпечує осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до цього Порядку згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:
1. учасників бойових дій – щороку строком на 18-21 день;
2. інвалідів війни – позачергово щороку строком на 18-21 день;
На обліку  в Томашпільському управлінні праці перебуває 236 учасників антитирористичної операції  з них на 01.01.2017 року 29 перебувало на обліку для забезпечення санаторно-курортного оздоровленням . На оздоровлення учасників АТО на 2017 рік по Томашпільському районі передбачено згідно розподілу бюджетних асигнувань 74550,00 грн.  
Станом на 15.11.2017 року було оздоровлено 8 учасників АТО в санаторіях:   сан. “Пирогова ” курорт Куяльник, сан. “Лісова пісня” Волинська область,  сан. “Золота нива”  смт. Сергіївка, сан. “Орізонт ” смт. Сергіївка  
Станом  на 15.11.2017р. 2 учасники  АТО проходят оздоровлення   в  сан.  “Авангард ” м. Немирів  та  сан. “Орізонт ” смт. Сергіївка, ще 2 учасники антитерористичної операції будуть оздоровлені до закінчення поточного року відповідно до гарантійних листів в грудні в сан. “Лісова пісня” Волинська область, та Центральному  Військовому   Клінічному сан. "Хмільник
 
Всі новини