Пенсіонери чекають на справедливе рішення парламенту

З понеділка цього тижня до управління Пенсійного фонду надходять безліч дзвінків стурбованих пенсіонерів про так зване «осучаснення» пенсій з 1 жовтня цього року, про яке ми нещодавно інформували читачів на сторінках нашої районної газети. Дійсно пленарні засідання Верховної Ради України за вересень уже закінчились, а розгляд Закону, якого чекають майже половина пенсіонерів нашого району перенесли на 3 жовтня. Багатьох пенсіонерів турбує питання, чи встигнуть фахівці Пенсійного фонду перерахувати пенсії, і чи отримають таке підвищення уже в жовтні.
Хочу зазначити, що спеціалістами Пенсійного фонду була проведена підготовча робота для здійснення перерахунку пенсій саме з 1 жовтня. Опрацювалось програмне забезпечення, провелись попередні перерахунки.
В результаті проведеного перерахунку осучаснені пенсії будуть збільшені у 5198 пенсіонерів нашого району, або у 50,8 % від чисельності осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. Розмір підвищення розраховується індивідуально для кожного пенсіонера за матеріалами пенсійної справи. Отож, звертатися додатково не потрібно. За попередніми розрахунками близько 24% пінсіонерів нашого району можуть очікувати на підвищення до 200 грн, більше 17 % від 200 до 1000 грн, та майже 700 осіб отримують свої пенсійні виплати більші на суму від 1000 до 3000 грн.. При цьому видатки на виплату пенсії пенсіонерам,  зв’язку із проведенням осучаснення,  зростуть на 2,5 млн. грн. в місяць.
Уже проведено нарахування жовтневих виплат. Однак, поки без підвищення розмірів. Лише після ухвалення законопроекту приступимо до його реалізації. Тому слово за народними депутатами!
 
Перший заступник начальника 
Ямпільського об’єднаного управління
Пенсійного фонду України Вінницької
області  В.Чорногуз
 
Всі новини