«Плекатимеш мову - цвістимуть слова»

Щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, у світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО 1999 року в Парижі. Оскільки з 6 тисяч розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи. Окрім того, організація вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги. Щорічне відзначення цього дня використовується для скерування уваги на меншини з менш аніж 10 тисяч осіб, які активно розмовляють рідною мовою. Часто ці мови не передаються наступному поколінню і потрапляють у забуття.
Заклади культури району також долучились до відзначення Міжнародного Дня рідної мови. Так у Липівську сільську бібліотеку завітали молодші користувачі - учні 3-го  класу Липівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Під час години спілкування дітям була представлена книжкова виставка «Плекатимеш мову – цвістимуть слова», надана інформація про важливе значення рідної мови в житті людини. Учні переглянули відео «цікаві факти про українську мову», казку про мову  солов’їну, а також співали пісень про українську рідну мову.
 
Всі новини