Привітали підприємців району

День підприємця відзначається щорічно, у першу неділю вересня.
Сьогодні, 4 вересня  у малому залі засідань райдержадміністрації  за участі голови РДА Олександра Закорченного та голови районної ради Дмитра Коритчука  відбулись урочисті збори з нагоди – Дня підприємця.
Очільники району щиросердно привітали кращих керівників підприємств малого та середнього бізнесу району, фізичних осіб-підприємців з професійним святом. 
«Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства. В вашому активі - масштабні й актуальні програми і проекти, новітні  ініціативи та підходи, ви енергійні, сміливі і підприємливі люди, які не тільки створюють власну справу та беруть на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари. Усе це здобуло вам заслужене визнання, повагу та авторитет. Шановні підприємці, у цей чудовий день прийміть побажання міцного здоров’я і сімейного благополуччя! Нехай усі ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим!», - зазначив у своєму виступі голова РДА Олександр Закорченний.
До вітальних слів також долучився  голова районної ради Дмитро Коритчук, побажавши підприємцям надійних партнерів, подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, щастя і благополуччя.
Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 31.08.2017 року № 267 підприємців району було нагороджено Подяками райдержадміністрації та районної ради. 
 
 
 
 
 
Всі новини