Програма пільгового довготермінового кредитування громадян

На Вінниччині одним із пріоритетів сталого розвитку територіальних громад, повноцінного та гармонійного розвитку особистості є допомога у вирішенні житлової проблеми громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
На жаль, у багатьох громадян не має реальної можливості придбати житло виключно за власні кошти. Враховуючи наявність такої проблеми і виникає необхідність залучення до її вирішення бюджетних коштів на місцевому рівні.
Саме тому, в області розроблено та затверджено Комплексну регіональну програму пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки.
Даною Програмою передбачені механізми надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям, одиноким молодим громадянам, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, педагогічним та науково-педагогічним працівникам, держслужбовцям та працівникам бюджетної сфери, на будівництво (реконструкцію) і придбання житла через Вінницьке регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (далі – Вінницьке регіональне управління Держмолодьжитла).
Зі змістом та умовами Програми можна ознайомитись на сайті Вінницької обласної Ради у розділі: «Обласні програми»: http://www.vinrada.gov.ua/perelik_dovgostrokovih_program.htm
 
 
 
 
 
Всі новини