Проведено благодійну акцію

 
Хвороба серця - найпоширеніша причина смерті у світі. З кожним роком серцево-судинні захворювання невпинно молодшають, вражаючи все більше людей працездатного віку, і мають до того ж прихований характер. За даними ВООЗ, 80% передчасних інфарктів можна попередити, якщо проводити профілактику серцево-судинних патологій та проходити періодичну перевірку стану здоров'я.
29 жовтня з нагоди Дня серця Томашпільським районним медичним центром первинної медико-санітарної допомоги на районній центральній площі було проведено благодійну акцію "День серця", яка відбулася в рамках "Проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою". Кожен охочий мав змогу перевірити артеріальний тиск, дізнатися вагу тіла, ріст та об'єм талії, а також проконсультуватися з лікарями та медсестрами, які взяли участь в акції. За цими показниками можна визначити ризик серцево-судинних захворювань.
За даними, перевірили стан свого здоров'я 72 людини. У багатьох простежується тенденція до підвищення артеріального тиску, а також підвищений індекс маси тіла. 
Медики закликали обстежених уважніше ставитися до стану свого здоров'я. Зокрема, для профілактики інфаркту та інсульту потрібно раціонально харчуватися, підтримувати фізичну активність, утримуватися від вживання тютюну, алкоголю. Здоров’я серця залежить не тільки від фізичного а й психологічного стану, тому медики рекомендують зайвий раз не хвилюватися, так як наявність тривоги підвищує ризик розвитку серцево-судинних ускладнень на 45 відсотків.
 
РКП "Редакція газети і радіомовлення "Томашпільський вісник"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини