Раділи іграм на снігу вихованці Будинку дитячої творчості
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/20170112_142048(1).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/20170112_142303.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/image-0-02-05-7074e9905afd3e64d8c80751dc0f4874df0d4df4f0d0ba7ff9bfb0c653876354-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/image-0-02-05-70a88a901d98938bac6c9c78641e44893a1e8d193bad262ad614c9debdb40675-V.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...