«Щедра грядка Запрошує»

І знову «Щедра грядка»  зібрала своїх садоводів, городників - всіх тих, хто любить працювати біля землі. Приємним є те, що кожного року ряди нашого любительського об’єднання поповнюються новими цікавими людьми, які бажають поділитися своїми власними секретами високої врожайності овочевих та плодових культур на присадибній ділянці.
Перегляд відеофільму «Крапельне зрошування своїми руками» неабияк зацікав присутніх і вони щиро розповідали про свої досягнення та ділилися досвідом.
Про вирощування овочевих культур із використанням органічних добрив розповів Балдинюк В.І, з перспективними сортами фруктових дерев познайомив  присутніх Кмитюк С.М., а про особливості захисту плодових культур на присадибній ділянці, розповів Калась В.І. Оригінальні способи вирощування овочевих культур запропонувала Єгорова Л.А
І , як підтвердження важливості теми засідання «Щедрої грядки», про переваги вирощування городніх культури із використанням крапельного зрошування  із особистого досвіду ,поділився з членами об’єднання  Медведський П.Є.
Присутні мали можливість познайомитися з книжковою виставкою «Корінь праці гіркий, зате плід її солодкий»
 
 
 
Всі новини