Щиро вітаємо усіх з Днем Cоборності України!

Шановні томашпільчани!
 
Щиро вітаємо усіх вас з Днем Cоборності України!
Українці протягом століть мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті об’єдналися в єдине ціле. Реалізувати це об’єднання вдалося під час національної революції 1917-1921 років, коли на уламках Російської та Австро-Угорської імперій утворилися дві незалежні держави – Українська Народна Республіка і Західно – Українська Народна республіка.
Саме Акт злуки цих двох держав, урочисто проголошений 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані, ми вшановуємо як День Соборності України.
Тема соборності, єдності нашого народу знову актуальна як ніколи. Протягом останніх років десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони й мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Події на сході нашої держави підтверджують, що і сьогодні наш північний сусід ніяк не бажає аби ми жили в єдиній соборній європейській Українській державі. Проте жодна сила не розколе українців на ворогуючі табори, бо саме «соборність» означає добровільне єднання людей на засадах свободи, демократії та взаємоповаги.         
Ніхто й ніколи вже не зможе підірвати нашу єдність. З соборністю в думці, з єдиною Україною в серці ми всі разом назавжди будемо єдиною українською нацією.
Шановні земляки! Щиро вітаємо усіх з цим надзвичайно важливим для нашої країни святом! Зичимо всім доброго здоров'я, щастя, миру і злагоди в ім'я процвітання України. Хай панують у нашому суспільстві мир і взаєморозуміння. Хай всі добрі справи і благородні помисли кожного будуть спрямовані на благо Батьківщини.
 
Олександр ЗАКОРЧЕННИЙ,
голова районної 
державної адміністрації      
Всі новини