Увага! До першого листопада триває прийом заявок на обласний конкурс журналістських робіт «Моя Вінниччина»

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації продовжує прийом заявок на обласний конкурс журналістських робіт «Моя Вінниччина».
Метою конкурсу є посилення уваги журналістів до глибокого і об'єктивного висвітлення питань економіки і політики, соціальних проблем; проведення журналістських розслідувань; ділове, фахове осмислення життєвих ситуацій, фактів сьогодення і минувшини; сприяння утвердженню української демократичної державності, високих культурних цінностей, відродженню національної культури, національно-патріотичного виховання молоді.
Завдання конкурсу:
привернути увагу громадськості через засоби масової інформації до вирішення соціально-економічних та суспільно-політичних проблем області;
поширювати приклади позитивного досвіду ініціативної, активної, творчої, соціально корисної діяльності територіальних громад, громадських та волонтерських організацій області;
популяризувати приклади ефективної співпраці громадськості з органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування; 
підвищити рівень обізнаності населення про діяльність органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
У конкурсі беруть участь автори матеріалів, розміщених у друкованих та електронних ЗМІ (пресі, телебаченні і радіо, інтернет-виданнях).
Конкурс проводиться в трьох  номінаціях: «Краща стаття», «Краща онлайн-публікація», «Кращий радіо- або відеоматеріал». До подання допускаються матеріали, оприлюднені в поточному році.
За І місце переможці отримають  10 тис грн.;
ІІ місце – 6 тис. грн.;
ІІІ місце – 3 тис. грн.
Офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 16 листопада, в рамках відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку.
Роботи на Конкурс необхідно подати до 1 листопада.
 
Всі новини