Увага! В смт.Томашпіль працюватиме мобільний сервісний центр МВС

Згідно графіку виїзду мобільного сервісного центру МВС візит до смт. Томашпіль заплановано на 07.03.2018 року з 11:00 – 16:00 год.
Мобільні сервісні центри МВС– це пересувні сервісні центри, що працюють за графіком у віддалених населених пунктах, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС.
Послуги МCЦ МВС:
- реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
- заміна посвідчення водія;
- видача міжнародного посвідчення водія;
- прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.
Обслуговуватимуть громадян у МСЦ МВС два адміністратори та фахівець Експертної служби МВС.
З інформацією, щодо переліку необхідних документів для отримання певної послуги та вартості послуг можна ознайомитися на сайті Головного сервісного центру МВС України (http://hsc.gov.ua/)
Місцем прийому визначено спеціальний автомобіль МВС який буде розташований в проміжку між райдержадміністрацією та управлінням АПК.  Всім хто бажає отримати зазначені послуги необхідно ознайомитись з переліком необхідних документів на сайті МСЦ, зокрема звернути увагу щодо отримання медичної довідки (кому потрібно).
Для формування черги та обліку послуг просимо реєструватись  за телефоном 2 15 76 або безпосередньо звернутись в Центр надання адміністративних послуг при Томашпільській райдержадміністрації, смт. Томашпіль, пл. Тараса Шевченка 6
Для довідок в м. Вінниця (0432) 66-16-94 - Регіональний сервісний центр МВС у Вінницькій області
Контакти для довідок: м. Київ 044 290 19 88,- Головний сервісний центр
Для довідок та реєстрації смт. Томашпіль 2 15 76 – Центр надання адміністративних послуг
Всі новини