В районі відзначили свято Водохреща
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG-0fc7507fe249e48ff5e920ebdd721ee8-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG-3cac4ff823064c07a9421a23e0f2a476-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG-3d80b1300235b122af37990fb0c01892-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG-98c618360d4d43a815c117e66c749040-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG-1e75b560b4229b2ef5afb92f41b78fbd-V(1).jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...