Валерій Коровій провів нараду з головами райдержадміністрацій

Під головуванням керівника Вінниччини Валерія Коровія, у рамках щомісячних зустрічей з актуальних питань життєдіяльності області, 13 листопада відбулася чергова нарада з очільниками райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. 
 
У зібранні взяли також участь Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступники голови облдержадміністрації й керівники окремих департаментів та служб регіону 
 
Розпочалось засідання з приємної події: керівник ОДА Валерій Коровій вручив Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради головам Гайсинської та Жмеринської райдержадміністрацій Владиславу Уткіну та Олегу Легезі за сприяння в організації виступів творчих колективів районів у зоні проведення АТО. Затим учасники засідання перейшли до розгляду питань порядку денного. 
 
Так, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба інформував присутніх про основні завдання та напрямки процесу реформування інтернатних закладів, закликавши керівників районів приділити максимальну увагу цьому процесу на місцях.
 
 Також під час наради проаналізовано стан виконання завдань щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом та виділення субвенцій для виконання прийнятих місцевими радами програм військово-патріотичного виховання та оборони області.
 
Особливу увагу під час наради Валерій Коровій приділив питанню своєчасного освоєння коштів субвенції на соціально-економічний розвиток, аби всі необхідні роботи на заявлених об’єктах були виконані у повному обсязі. 
 
Окремо голова облдержадміністрації зупинився на впровадженні медичної реформи у Вінницькій області та формування на території регіону єдиного освітнього простору. Керівник Вінниччини наголосив, що реформи галузей охорони здоров’я та освіти є базовими, відтак доручив головам райдержадміністрацій та міським головам зосередити максимальну увагу на їх реалізації та забезпечити широку роз’яснювальну роботу серед населення щодо суті, принципів та мети процесів реформування. 
 
Низку завдань очільник області озвучив у контексті аналізу діяльності місцевих центрів надання адміністративних послуг, а також заслухав оперативну інформацію щодо проведення відновлювальних робіт у селі Павлівка Калинівського району.
 
 Крім того, під час наради учасники засідання ознайомилися із проектом оновленого Перспективного плану формування територій громад Вінницької області, проаналізували стан виконання місцевих бюджетів та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, а також розглянули низку інших актуальних питань соціально-економічного розвитку Вінниччини.
Всі новини