Відбулася чергова 39 сесія районної ради

12 грудня 2019 року відбулася чергова 39 сесія районної ради сьомого скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь 19 із 33 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації О.Г. Закорченний, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови району, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій району.
 
Вів пленарне засідання голова районної ради Дмитро Коритчук. На порядок денний було внесено та прийнято до розгляду 13 питань, які згідно з регламентом роботи районної ради були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
 
Перед початком роботи сесії голова районної ради Дмитро Коритчук та голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, за багаторічну сумлінну працю, особисті заслуги у вирішенні питань соціально – економічного і культурного розвитку територіальної громади, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування  привітали  Почесною грамотою депутата  Томашпільської районної ради С.М. Кіся .
 
-  Першим питанням депутати заслухали звіт голови районної ради про діяльність в 2019 році. У своєму звіті головаТомашпільської  районної ради 7 скликання Дмитро Коритчук окреслив напрями, на яких будувалась діяльність ради у звітному періоді, зупинився на проблемних питаннях, які доводиться вирішувати, а також подякував депутатському корпусу,  районній державній адміністрації, сільським головам, представникам засобів масової інформації району за спільну роботу. В обговоренні даного питання взяв участь голова райдержадміністрації О.Г. Закорченний
 
Зокрема було розглянуто:
 
-  Про програму економічного і соціального розвитку району на 2020 рік, доповідав Бойко В.В. – начальник управління економіки  райдержадміністрації.
 
- Про районний бюджет на 2020 рік, доповідав Дорось О.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Під час сесії  прийнято ряд рішень щодо внесення змін до деяких  районних программ «Про комплексну програму соціальної підтримки в Томашпільському районі учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів їх сімей,членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на 2019рік», про внесення змін до районного  бюджету на  2019  рік, про  перспективний план роботи районної ради 7 скликання на 2020 рік.
 
На завершення голова районної ради подякував депутатам за плідну активну працю при підготовці  і проведенні сесії.
 
 
 
Всі новини