Відзначили День Миру

Сьогодні, 21 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру. У Томашполі з нагоди цього свята відбулась Хода миру.  Діти та вчителі НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» колоною пройшли вулицею І.Гаврилюка до центральної площі селища, маючи на меті продемонструвати свою причетність до того, що бажають миру кожній родині, кожній сім’ї, миру в державі і миру в світі. Організатор свята - заступник директора школи з виховної роботи,  учитель української мови та літератури, спеціаліст  вищої категорії, "Старший вчитель", відмінник  освіти України Шпикуляк Майя Миколаївна.  Далі – святковий коцерт, на якому вихованці гімназії співали, танцювали, розповідали вірші про мир та мирне життя. Участь у святі взяла заступник голови районної державної адміністрації Наталія Бандиш. «Дорогі діти! Мир — це не тільки відсутність воєн, але й добрі стосунки між людьми. У цей день хочу побажати всім нам спокою, процвітання і багатства. Бажаю вам миру в усьому: миру в сім’ях, миру в серцях, миру на всій нашій рідній Україні!», - зазначила у своєму вітальному виступі Наталія Бандиш.
В память про героїв, що загинули захищаючи нашу Батьківщину на Сході України, учасники зібрання поклали квіти до пам'ятного знаку "Борцям за свободу та незалежність України".
По закінченні свята танцювальний колектив під керівництвом директора БДТ  Мирослави Олійник, подарували присутнім на святі запальні танці та флешмоб  "Голуб Миру".
 
Свято Дня миру  було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 2002 році. Спочатку свято відзначали кожен третій вівторок вересня – на честь дня відкриття щорічної сесії Генеральної Асамблеї. Але, пізніше було прийняте рішення щодо встановлення фіксованої дати свята – 21 вересня. В Україні День миру закріплено відповідно до Указу Презедента України № 100 від 5 лютого 2002 року
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини