Вінницька обласна служба зайнятості підбирає працівників для ДП «Електричні системи»

Незабаром у місті Вінниця на території ДП «45 Експериментальний механічний завод» у співпраці з американською корпорацією Delphi Automotive PLC розпочинає свою діяльність нове виробниче підприємство - ДП «Електричні системи», яке буде виготовляти автомобільні джгути.
Для потенційних працівників центри зайнятості області щотижнево проводять зустрічі з представниками роботодавця, де шукачі роботи можуть дізнатись детальну інформацію щодо можливого працевлаштування.
Підприємство потребує працівників робітничих спеціальностей - в’язальник схеми джгутів, кабелів та шнурів. Навчання буде здійснюватися безпосередньо на виробництві. Перші робітники будуть направлені на навчання до м. Івано-Франківськ на ДП «Карпати» на 2 місяці. Проїзд, проживання, навчання оплачуватиметься підприємством разом з виплатою заробітної плати.
Рівень заробітної плати залежатиме від кваліфікації та виробітку та стартуватиме від 5000 гривень. 
Вимоги до кандидатів:
- чоловіки та жінки від 18 до 50 років;
- освіта не має значення, в т.ч. приймаються випускники шкіл;
- досвід роботи не вимагається, але вітається;
- добре розвинена моторика рук, обов'язкове розрізняння кольорів, уважність, дисциплінованість, відповідальність, чесність, старанність.
Для кандидатів з середньою або вищою технічною освітою, а також з досвідом роботи, можливі пропозиції за іншими наявними вакансіями.
 Підприємство гарантує:
- своєчасну оплату праці 2 рази на місяць;
- офіційне працевлаштування, соціальний пакет;
- навчання новим професіям на виробництві та можливість росту.
На сьогодні розглядаються претенденти, проживаючі в м. Вінниці та в радіусі 15 км від міста. У наступному році планується організувати безкоштовну доставку робітників автобусами до місця роботи з більшої відстані.
Чергова презентація ДП «Електричні системи» відбудеться 20 липня  2017 року о 14.00 у приміщенні Правобережного районного  центру зайнятості м. Вінниці. 
Запрошуємо усіх бажаючих!
 
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Вінницького ОЦЗ
 
Всі новини