Взяли участь у ХV ювілейному обласному дитячо - юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/22365500_1136709279793122_8083194328957095958_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/22448125_1136731833124200_1110913207923348752_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/DSCN2518_MOV_snapshot_01_01_%5B2017_10_12_19_40_16%5D.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...