Звіт працівників відділення соціальної допомоги вдома

29 серпня 2017 року відбувся традиційний щомісячний звіт працівників відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району. 
На звітні збори були запрошені Дідик Тетяна Василівна – начальник УПСЗН, Чорногуз Валентина Анатоліївна, перший заступник начальника об’єднаного Ямпільського управління Пенсійного Фонду України, представники преси та районного радіо.
Тетяна Василівна розповіла все про зміни до Постанови КМУ від 18.08.2017 року № 609 «Про надання населенню житлових субсидій», відповіла на всі питання, які цікавили присутніх.  
Валентина Анатоліївна донесла до відома працівників територіального центру інформацію про пенсійну реформу, законодавчі ініціативи, а саме:
осучаснення раніше призначених пенсій;
нові правила призначення пенсій за віком;
мінімальний розмір пенсій;
можливість купівлі стажу.
На зборах директор територіального центру Куржос Світлана Григорівна привітала іменинників серпня, вислухала про всі наболілі проблеми наших підопічних, які спільно вирішувались колективом чи надавалися поради по їх вирішенню. Найактуальнішим питанням на сьогоднішній день є питання підготовки до зимового періоду. Соціальні робітники с.Високе, с.Горишківка та с.Жолоби поскаржилися, що підопічні мають бажання, але не можуть закупити дров, тому що їх немає в продажу на території їхніх сіл.
 Вирішувались :
- питання підопічної с.Яришівка Кулінської Г.У. щодо проблеми електропостачання в її будинку;
- питання підопічної с.Горишківка Суслової О.О. щодо поновлення обслуговування соціальним робітником у відділенні соціальної допомоги вдома.
 Також було надано слово соціальним робітникам щодо їх звіту про роботу з підопічними за серпень місяць, а саме: Чабан Галині Вікторівні, Гудзовській Надії Олексіївні, які працюють у Вапнярці, їх доповнила колега з Томашполя Ніколайчук Людмила Анатоліївна, з Антонівки - Малінка Лариса Володимирівна, з села Горишківка - Ковалик Світлана Вікторівна та інші соціальні робітники організації.
 
Директор територіального центру  С.Г.Куржос
 

 

 

 

 

Всі новини