Томашпільське відділення поліції
До уваги жителів району
Д І Л Ь Н И Ч Н І О Ф І Ц Е Р И П О Л І Ц І Ї
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/2(117).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/3(93).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/4(50).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/5(45).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/6(32).jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...
До уваги жителів району
Д І Л Ь Н И Ч Н І О Ф І Ц Е Р И П О Л І Ц І Ї